Gates Kayış


Scooter Kayış

Merkezi Amerika'da bulunan Gates Kayış, endüstriyel, hidrolik, zirai, otomotiv, motorsiklet ve scooter uygulamalarında yüksek teknoloji ürünü kauçuk kayışlar ve hortumların önde gelen üreticisidir.
Scooter kayışları Gates in Fransa daki tesislerinde üretilmektedir.Gates kayışın scooter lara uygun yüzlerce ürünü vardır.Yani her motosikletin ya da scooter a uygun mutlaka bir Gates kayış bulunur.Sistemimizde bulundurduğumuz ürünler dışında bir motosiklet ya da scooter kayışı talep edebilirsiniz.
Orijinal ekipman üreticileriyle kurduğu yakın işbirliği sayesinde Gates kayış, tasarım ve üretim yöntemlerinde liderliği elinde tutuyor.
Dünya genelindeki otomotiv ve motorsiklet endüstrisinde, Gates kayış demek, yüksek kalitede ürünler ve sorunları çözerek değer katan hizmetler demektir. Gates kayış dünya genelinde neredeyse tüm otomobil üreticilerinin tedarikçisidir.Ayrıca VESPA,PIAGGIO,PEUGEOT,APRILIA gibi scooter ve maxi scooter üreticilerininde motorlarında kullandığı Gates kayış markasıdır.Bu sebeple ürün yelpazesi çok geniştir. Gates kayış tahrik sistemleri, dünyanın dört bir yanındaki orijinal taşıt ve motosiklet üreticileri tarafından tercih edilmektedir.Ülkemizde de GATES kayışlarının dağıtımını yapmaktan onur duyuyoruz.

Scooter Kayışlarında Kalite değerlendirmeleri

Tüm Gates Güç Aktarım işlemleri ISO 9001 ve ISO 14001 onaylıdır. Uluslararası ISO 9000 ve QS -9000 kalite tescilinin yanı sıra Gates kayış ayrıca, VDA 6, EAQF ve TS16949 gibi otomotiv endüstrisinde uygulanan belirli standartlar için de sertifika almıştır. Ayrıca dünya genelindeki Gates tesisleri, "Tercih Edilen Tedarikçi" statüsünü edinmiş ve en önemli müşterileri tarafından birçok kalite ödülüne layık görülmüştür.